Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış Organizasyonu Ücretleri Çok Hesaplı

Açılış Organizasyonu Fiyatları – Açılış organizasyonlarında sizin ve müşterilerinizin ilgisini çekecek ve dükkanınızın zincir balonlarla istediğiniz renkte süslemelerle görselliği ön planda tutuyoruz. Ses sistemleri ve palyaçolarımız ile açılış organizasyonu tam hayal ettiğiniz gibi olacak.

En Uygun Fiyatlı Dükkan Açılış Fiyatlarımızı Öğrenin.

açılış organizasyonu en ucuz fiyatlar

Açılışlarda En Renkli Balon Süslemelerini Yapıyoruz

ister küçük bir dükkan olsun, ister çok büyük bir mağaza olsun farketmez. Tüm açılışları ciddiye alır ve unutulmaz organizasyonlar yaparız. Dükkan açılışlarında en ince ayrıntılara kadar bütün detayları organizasyon şirketimiz tasarlar ve yapar. İstenilen Her Renkte Balon Süslemeleri Muhteşem Tasarımlarla Yapıyoruz. Açılışlar Artık Bir Şölene Dönüşüyor. Uzman Ekiplerimiz İle Sizde Farkı Görün.

işyeri açılış ücretleri

Süper Paket Açılış Organizasyonu

 • Balon Süslemeleri
 • Zincir Balon Süslemesi
 • Kapıya Kemer Balon
 • Papatya Balonlar
 • 1 Adet palyaço Kiralama
 • 1 Adet Hostes Temini
 • Çubuk Balon Dağıtımı
 • Profesyonel Ses Sistemi kurulumu
 • Konfeti & Volkan Atımı
 • Kurdele, Makas, Tepsi

Hepsi Sadece 4.000 TL

mağaza açılış organizasyonları

Açılış Organizasyonunda Sunduğumuz Hizmetler;

 1. Balon Süsleme Hizmeti ile Zincir Balon Servisi, Bayrak Flama Süslemeleri Yaparak dükkanınıza muhteşem bir tasarım yapıyoruz.
 2. Kapıda Kokteyl Masası Kiralama ile Açılış Organizasyonlarınız İçin İhtiyaç Duyabileceğiniz Tüm Süslemeler Tarafımızdan Yapılmaktadır.
 3. Ses Sistemleri Ve Animasyon Grubu Hizmetleri İle İhtiyaçlarınıza Cevap Veriyoruz.

işyeri ve dükkan açılışı ile balon süsleme ve ses sistemi kiralama

Açılışlarda En İyi Fiyat, En Kaliteli Hizmeti Sunuyoruz

Açılış Organizasyonları Basit Ve Önemsiz Görünse de Firma Açılışları İyi Bir Başlangıç İçin Çok Önemlidir. Açılış Organizasyonlarınızda Alanlarında Uzman Ekiplerimizle Sizlerin Ve Müşterilerimizin Unutamayacağı Görsel Bir Organizasyon Sunuyoruz. Güler yüzlü hizmet, uygun fiyat garantisi.

kadayıf tatlıcı açılış organizasyonu

Açılış Organizasyonu Fiyatları mızı Sorun.

Yeni bir dükkan açtınız çok büyük paralar harcadınız her şey yolunda gidiyor ve dükkanın tanıtılması gerekiyor. işte tam bu noktada organizasyon firmamız gerekli olan tüm çalışmayı yapıyoruz. balon süsleme hizmeti, palyaço ve animatörler, mehter takımı kiralama ve ses sistemi kiralama ve anonsçu ile muhteşem bir Açılış organizasyonu yapıyoruz. size en iddialı açılışları yapıyoruz.

zincir balonlar dükkan açılışları

Açılış Organizasyonlarında Sunduğumuz Hizmetlerden İstediğinizi Tercih Edebilirsiniz. Dükkan Açılışı İletişim Hattı. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir