Mağaza Açılışları Hakkında

Açılış Organizasyonları Hakkında

Açılış Organizasyonları Hakkında – 2000 yılında istanbul fatih’te kurulan firmamız kurumsallaşarak axis istanbul daki yeni yerine taşınmıştır. Hızla Gelişen Ve Rekabetin Hızla Arttığı Bir Dünyada Yaşıyoruz. Dünya Piyasalarındaki Firma Ve Şirketlerin Ayakta Kalabilmeleri İse Mağaza Ve Dükkan Düzenlemeleri Ve Açılış Organizasyonları Görsel Olarak Müşteriye Uygun Olmalı.

Buna Paralel Olarak Bizim Gibi Açılış Organizasyon Firmalarının Amacı Sizin Gibi Firmalara En İyisini Ve En Muhteşem Açılış Organizasyonunu Sunmak.

Açılış Organizasyonlarında; Balon Süslemeleri, Bayrak Süsleme, Ses Sistemleri Kiralama, Palyaço Kiralama Hizmeti, Mehter Takımı Kiralama Hizmeti, Trio Müzik Grubu, Kokteyl Masası Kiralama, Pamuk Şekeri Arabası, Patlamış Mısır Arabası, Osmanlı Macunu Kiralama, Osmanlı Şerbeti kiralama, Maraş Dondurmacısı, Lokmacı Kiralama Hizmeti, Tahta Bacak Kiralama, Jonglör Kiralama, Şişme Palyaço Hizmeti Sunmaktayız.

Açılış Organizasyon HizmetleriAçılış Organizasyonları Hakkında

2000 Yılından Beri Yaptığımız Binlerce Mağaza Açılışı, Dükkan Açılışı, İş yeri Açılışı Ve Açılış Organizasyonu Gerçekleştirdik. Bu Açılışlar İle Müşteri Memnuniyeti Her Zaman Bizim İçin Çok Önemli Olmuştur. Açılış Organizasyonlarındaki Ekip Ve Ekipmanlar Kendi Bünyemizdedir.

Dışarıdan Kiralama Yapılmamaktadır. Açılış Organizasyonuyla Alakalı Gerekli Tüm Çalışmalar Organizasyonun Olacağı Günün Sabahında Mekanınıza Gelinip Saat 11.00 İtibariyle Bitirilir. Akşam Saat 18.00’e Kadar Ekiplerimiz Sizinle Birlikte Mekanınıza Hizmet Vermeye Devam Eder.

Açılış organizasyon hizmetleri arasında açılışa özel broşürler bastırılması, açılış alanının düzenlenmesi, balon süslemesi yapılması ile mağazanın içerisindeki teşrifatın ve masa sandalyelerin süslenmesi yapılabilmektedir.

Bununla beraber gelen misafirlere firmamız vasıtası ile ikram mahiyetinde pamuk şekeri, kestane arabası, lokma tatlısı, Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, patlamış mısır, çiğ köfte gibi ikramlar da firmamız tarafından sunulabilecektir.

Ayrıca canlı müzik performansı, DJ ayarlanması, çeşitli yörelere ait halk dansları ekiplerinin planlanması, mehter takımı getirilmesi gibi birçok farklı aktivite de firmamızın yetkinlik alanları içerisinde bulunup, talebinize göre açılış organizasyon hizmetleri içerisine dâhil edilebilmektedir.

Yapacağınız açılış organizasyon hizmetleri için bizi arayarak detaylı bilgi alabilir ve planlamayı beraber yapabiliriz. Firmamız, profesyonel ve kurumsal bir firma olup, tüm organizasyonlarınız için birinci adres olma iddiasındadır.

Hayat Organizasyon. Organizasyonlarınıza Hayat Katar.