Mehter Takımı Gösterisi

mehter takımı gösterisi

Mehteran Takımı İle Açılış Organizasyonu

Mehter Takımı Gösterisi – Dünya genelinde dört kıtadaki fetihleri ile dünyanın en geniş topraklarına sahip olmuş bulunan Osmanlı İmparatorluğu, muhteşem teşkilatı ve karşısındakileri titreten ordusu ile dikkat çekmektedir. Bütün seferler esnasında şanlı ordu, dualar ve mehter takımı eşliğinde zaferler için yolcu edilmekteydi. Günümüzde en özel organizasyonlarda sizlerle olmanın gururunu yaşıyoruz.

mehter takımı mehter marşı

En Kaliteli Mehteran Ekibi Programları

Mehter takımı Etkinliği ile Osmanlı askerleri, morallerini ve motivasyonlarını sağlam tutarken, mehterin bu muhteşem sesini duyan düşman askerleri için ise büyük bir kaygı ve endişe sebebi olmakta idi. Tarihimizde bu kadar önemli bir yere sahip olan mehter takımı Programı, günümüzde de en çok sevilen ve talep edilen etkinliklerin başında gelmektedir.

kiralık mehter takımı İstanbul

İstanbul Mehter Takımı %20 İndirimli

Her türlü tören ve organizasyon için mehter takımı gösterisi gönül rahatlığıyla yapılabilecek ve katılımcılar için hoş vakitler geçirmelerini temin edecek bir faaliyettir. Özellikle Ramazan eğlenceleri, milli gün ve geceler, sünnet törenleri, il ve ilçelerin kurtuluş törenleri ile istenilen herhangi bir etkinlik için firmamız tarafından organize edilen mehter takımı kiralama imkânı bulunmaktadır.

İstanbul mehter ekibi en iyi fiyatlar

Mehter Takımı Gösteri Organizasyonları

Firmamız bünyesinde yıllardır görev yapan mehter takımı ekiplerimiz, bugüne değin yerli ve yabancı devlet başkanları dâhil birçok ünlü ismin katıldığı davet ve organizasyonlarda boy göstermiş ve her birinden alnının akıyla çıkmıştır. Sizler de her türlü etkinliğiniz için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilir ve dostlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Mehter ekibi gösterisi, talep edildiğinde firmamızın bünyesindeki mehter takımlarımız, orijinal ve tertemiz kıyafetleriyle mehter ekibine yakışacak tavır ve davranışlarıyla sizlerin hizmetine girecektir.

mehter takımı gösterisi İstanbul

Kiralık Mehter Takımı Fiyatları 5.000 TL

Mehter ekibi gösterisi, organizasyonlarınıza can veren ve herkesi coşturan önemli bir faaliyet olacaktır. Sizler de firmamız tarafından gerçekleştirilebilecek mehter ekibi gösterisi için bilgi alabilir ya da fiyat ile ilgili detayları konuşabilirsiniz. Mehter ekibi fiyatlarımız oldukça uygun olup istenen sayıya göre biraz değişiklik göstermektedir. Bu nedenle de taleplerinizi detaylı belirtmeniz fayda sağlayacaktır.

Mehter Takımı Ücretleri Ve Mehteran Takımı Kiralama Fiyatları Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

0532 692 98 48