Mağaza Açılış Organizasyon

Mağaza Açılış Organizasyon

İstanbul Mağaza Açılış Organizasyon Hizmetleri

Mağaza Açılış Organizasyon – Bir mağazanın açılarak faaliyete geçtiği şaşaalı bir organizasyon ile etrafa duyurulması halinde, faydalı ve etkili olacaktır. Yeni bir mağaza kurulumu gerçekleştirilirken, düzenlenecek mağaza açılışları için cebinizden çıkacak bir miktar para, tanıtımınıza sağlayacağı önemli katkılara açısından olmazsa olmazlardandır. Bu nedenle de şölen havasında geçecek bir açılış organizasyonu yapmak büyük önem arz etmektedir.

Mağaza açılış Organizasyonu İstanbul ücretleri

İşyeri Açılışında, En Kaliteli Hizmet Anlayışı

Mağaza açılış organizasyonu, işinde uzman, profesyonel çalışmayı şiar edinmiş kurumsal firmalar ile anlaşılarak yapıldığı takdirde oldukça kârlı bir yatırım olacaktır. Bunun için de, bu işi ehil ellere vererek, güzel bir organizasyon olması sağlanmalıdır.

dükkan açılış organizasyonları en iyi fiyat

Dükkan Açılış Organizasyonu Etkinliği Kaç Para?

Organizasyon sektörünün öncü firmalarından olan firmamız, yıllardır çok çeşitli mağaza açılışı yapmış ve yaptığı tüm organizasyonlarla büyük ses getirmiştir. Firmamız bünyesinde açılışlara katılacak ve açılışlarınızın havasını değiştirecek birçok farklı ekip bulunmaktadır. Bu ekiplerimiz İşyeri açılışlarını bir şölen havasına çevirebilmektedir. 6.500 TL’den Başlayan Fiyatlarla Hizmetinizdeyiz.

Açılış Organizasyonu Fiyat Bilgisi İçin Arayın.

işyeri açılışı zincir balonlar

Mağaza Açılış Organizasyon Fiyatları Çok Uygun

Profesyonel mehter takımları, halk oyunu gösterisi ekipleri, palyaçolar ya da ilizyonistler bunlardan sadece birkaçıdır. Bunlarla birlikte mağaza açılış organizasyon esnasında dilediğiniz her türlü ikram hizmeti firmamız tarafından rahatlıkla karşılanabilecektir. Dilerseniz Sucuklu ekmek, köfte, çiğ köfte ve hot dog sandviç gibi klasik ikramlar ya da Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, popcorn kiralama, kâğıt helva gibi farklı ve ilgi çekici birçok ikram dağıtımı yapabiliriz.

cafe açılış fiyatları

Açılışlarda, Balon Süsleme Organizasyonu Yaptırabilirsiniz

Firmamız tarafından organizasyonlarda davetlilere sunabileceğiniz ikram arabalarımız mevcuttur. Mağaza açılış Etkinliği için bizi arayıp yapacağımız görüşme sonrasında bütçenize en uygun ve tanınırlığınızı en üst düzeyde arttıracak bir organizasyon planlaması yapılabilecektir.

açılış organizasyonları fiyatı kaç para

Mağaza Açılış Organizasyonlarında Zincir Balon Süslemesi

Profesyonel ve yetkin firmamız mağaza açılışı için sizi en doğru şekilde yönlendirecek ve sizlerin en güzel açılışı yapmanızı sağlayacaktır. Günün hangi saatinde olursanız olup, yapacağınız her türlü organizasyon planlaması ya da soracağınız sorular için bizleri arayabilirsiniz.

kurdele kesimi işyeri açılışı

Açılış Organizasyon Hizmetlerimizi Neler Olduğunu Öğrenebilir Ve Fiyatlarımızı Sorabilirsiniz.

0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir