Mağaza Açılış Organizasyon

Mağaza Açılış Organizasyon

İstanbul Mağaza Açılış Organizasyon Hizmetleri

Mağaza Açılış Organizasyon – Bir mağazanın açılarak faaliyete geçtiği şaşaalı bir organizasyon ile etrafa duyurulması halinde, faydalı ve etkili olacaktır. Yeni bir mağaza kurulumu gerçekleştirilirken, düzenlenecek mağaza açılışları için cebinizden çıkacak bir miktar para, tanıtımınıza sağlayacağı önemli katkılara açısından olmazsa olmazlardandır. Bu nedenle de şölen havasında geçecek bir açılış organizasyonu yapmak büyük önem arz etmektedir.

Mağaza açılış Organizasyonu İstanbul ücretleri

İşyeri Açılışı En Kaliteli Hizmet

Mağaza açılış organizasyonu, işinde uzman, profesyonel çalışmayı şiar edinmiş kurumsal firmalar ile anlaşılarak yapıldığı takdirde oldukça kârlı bir yatırım olacaktır. Bunun için de, bu işi ehil ellere vererek, güzel bir organizasyon olması sağlanmalıdır.

dükkan açılış organizasyonları en iyi fiyat

Dükkan Açılış Organizasyonu Etkinliği Kaç Para?

Organizasyon sektörünün öncü firmalarından olan firmamız, yıllardır çok çeşitli mağaza açılış organizasyonu yapmış ve yaptığı tüm organizasyonlarla büyük ses getirmiştir. Firmamız bünyesinde açılışlara katılacak ve açılışlarınızın havasını değiştirecek birçok farklı ekip bulunmaktadır. Bu ekiplerimiz İşyeri açılışlarını bir şölen havasına çevirebilmektedir. 850 TL’den Başlayan Fiyatlarla Hizmetinizdeyiz.

zincir balon süsleme yeşil beyaz

Dükkan Açılışlarında Neler Var?

 1. Balon Süslemeleri
 2. Bayrak Ve Flama Süsleme
 3. Ses Sistemi Kurulumu
 4. Anons Ve Müzik Çalınması
 5. Palyaço Kiralama Hizmeti
 6. Hostes Kiralama Servisi
 7. Mehteran Takımı Kiralama
 8. Bando Takımı Kiralama
 9. Trio Ekibi İle Karşılama
 10. Halk Oyunları Gösterisi
 11. Lokma Döktürme Hizmeti
 12. Kokteyl Masası Kiralama
 13. Pamuk Şekeri Dağıtımı
 14. Patlamış Mısır Dağıtımı

Açılış Organizasyonu Fiyat Bilgisi İçin Arayın.

işyeri açılışı zincir balonlar

Mağaza Açılış Organizasyon Fiyatları

Profesyonel mehter takımları, halk oyunu gösterisi ekipleri, palyaçolar ya da ilizyonistler bunlardan sadece birkaçıdır. Bunlarla birlikte mağaza açılış organizasyon esnasında dilediğiniz her türlü ikram hizmeti firmamız tarafından rahatlıkla karşılanabilecektir. Dilerseniz Sucuklu ekmek, köfte, çiğ köfte ve hot dog sandviç gibi klasik ikramlar ya da Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, popcorn kiralama, kâğıt helva gibi farklı ve ilgi çekici birçok ikram dağıtımı yapabiliriz.

cafe açılış fiyatları

Açılışta Balon Süsleme Organizasyonu

firmamız tarafından organizasyonlarda davetlilere sunabileceğiniz ikram arabalarımız mevcuttur. Mağaza açılış Etkinliği için bizi arayıp yapacağımız görüşme sonrasında bütçenize en uygun ve tanınırlığınızı en üst düzeyde arttıracak bir organizasyon planlaması yapılabilecektir.

açılış organizasyonları fiyatı kaç para

Mağaza Açılış Organizasyonlarında Zincir Balon Süslemesi

Profesyonel ve yetkin firmamız mağaza açılışı için sizi en doğru şekilde yönlendirecek ve sizlerin en güzel açılışı yapmanızı sağlayacaktır. Günün hangi saatinde olursanız olup, yapacağınız her türlü organizasyon planlaması ya da soracağınız sorular için bizleri arayabilirsiniz.

Mağaza Açılış Organizasyonu Kırmızı Beyaz Balon

Açılış Organizasyon Hizmetlerimizi Neler Olduğunu Öğrenebilir Ve Fiyatlarımızı Sorabilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir