Nostaljik İkram Arabaları

Nostaljik İkram Arabaları Fiyatları

Nostaljik İkram Arabaları

Nostaljik İkram Arabaları Panayır Yiyecekleri Ve Animasyon Yiyeceklerini Özellikle Dükkan Açılış Organizasyonu, Sünnet Organizasyonu, Nişan Cemiyeti, Kına Organizasyonları Ve Ramazan Programlarında Sunuyoruz.

pamuk şekeri ve popcorn kiralama

Açılış Organizasyonu Pamuk Şeker Dağıtımı

Son Yıllarda Nostaljik Sokak Satıcıları Ve İkram Arabaları İle Organizasyonlar Daha Renkli Ve İlgi Çekici, Sizlerde Özel Günlerinizde Pamuk Şekeri, Patlamış Mısır Arabası, Osmanlı Macunu, Osmanlı Şerbeti Kiralama, Kahveci Güzeli Ve Maraş Dondurmacısı Standı Kiralama İçin Bizi Arayın.

kiralık pamuk şeker arabası en ucuz fiyat

Nostaljik Sokak Satıcıları En İyi Fiyatlar

İkram Arabaları; Osmanlı Macunu, Osmanlı Şerbeti, Maraş Dondurması, Pamuk Şekeri, Patlamış Mısır, Popcorn Arabası, Süt Mısırcı, Bardak Mısırcı, Simitçi Arabası, Gözlemeci, Kestaneci Kiralama, Közde Mısırcı, Kağıt Helvacı Kiralama, Bozacı, Kahveci Güzeli Ve Salepçi İle Hizmet Vermekteyiz.

kiralık pamuk şekerci arabası

Nostaljik İkram Arabaları Kiralama Servisi

Zaman ilerledikçe ve teknoloji geliştikçe eskiye olan özlemimiz artmakta ve hepimiz eski günleri hep güzel düşünceler ile hatırlamaktayız. Eski zamanlardaki sokak kültürü ve mahalle gelenekleri oldukça rağbet görmekte olup, özellikle de sokak satıcılarının kullandığı arabalar ile kılık ve kıyafetleri her zaman için ilgi çekici olmuştur. Günümüzde bu gelenekler ve geçmişe olan özlem nostaljik Sokak arabaları ile bir nebze de olsa dindirilmektedir.

popcorn arabası fuar arabaları

Patlamış Mısır Arabası Kiralama Organizasyonu

Uzun yıllardır organizasyon sektöründe olmanın avantajını kullanan firmamız, onlarca farklı çeşitte ikram arabaları portföyüne sahiptir. Kahveci güzeli kiralama servisi, popcorn arabası Kiralama, nostaljik sucuk ekmek arabası, Kestane arabası kiralama, gözleme, yayık ayran arabası, Pamuk şekerci kiralama, Osmanlı macunu, Salep ve Osmanlı Şerbeti firmamız bünyesinde bulunan nostaljik araba çeşitlerimizden sadece bir kaçıdır.

kestane arabası ve salep arabası

Pamuk Şeker Arabası Kiralama Fiyatlarımız Çok ucuz.

ikram arabaları ile ikram edilen bütün ürünler, hijyenik tesislerde el değmeden üretilmektedir. Sağlığa hiçbir zararı olmayan ve İçinde zararlı katkı maddesi bulunmayan ürünlerimiz, ustalarımız tarafından yine temizlik ve hijyen kurallarına azami ölçüde dikkat edilerek servis edilmektedir.

kiralık patlamış mısırcı avrupa yakası

%20’ye Varan İndirimli Fiyatlar

Nostaljik arabalar İle hizmetimizde diğer bir dikkat çeken faktör ise işini seven, güler yüzlü ustalarımız ile dağıtımın yapılması ve bu ustalarımızın da nostaljik kıyafetler içerisinde arzı endam etmesidir. Nostaljik ve yöresel kıyafetlerimiz içerisindeki ustalarımız da en az ikram arabaları kadar büyük ilgi görmekte ve tüm misafirleri memnun etmektedir.

açılışlarda pamuk şeker ikramı

Pamuk Şekerci, Osmanlı Macunu, Osmanlı Şerbeti Ve Popcorn Arabası Kiralama Hizmeti İçin Arayın.
0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir