Mehter Takımı Kiralama Organizasyonu

mehteran ekibi kiralama

Mehteran Takımı Kiralama Fiyatları

Mehteran Takımı Kiralama İle Mehter Takımının Coşku Ve Heyecanını Müşterilerinize Yansıtıyoruz. Açılış Organizasyonlarının Artık Vazgeçilmezlerinden Olan Mehter Takımı Halkımızın da Sevdiği Gösterilerindendir.

Açılış Organizasyonlarınız; Mağaza Açılışları, Dükan Açılışları Ve İşyeri Açılışları İçin Mehteran Takımı Kiralama ile programlarda muhteşem bir etki yapmaktayız. Osmanlıdan Gelen Ve Osmanlıyı Günümüze Taşıyan Mehteran Takımları İle Sizlerde Açılış Organizasyonlarınıza Renk ve ihtişam  Katın.

açılış organizasyonlarında mehter takımı dükkanın bulunduğu sokakta yürüyüş yapar ve dükkan olduğu yere kadar mehter marşlarını çalarak geliriz. sıradan ve çok sessiz bir açılış yapmaktansa coşkulu, heyecanlı ve ilgi çekici muhteşem bir açılışa ne dersiniz?

mehter takımı ile sünnet düğünü

Mehteran Takımı Gösterisi İstanbul

Pos bıyıkları, geleneksel kıyafetleri ve tam bir kahraman edasıyla salına salına iki ileri bir geri yürümeleri mehter takımlarının genel özellikleridir. Bir de davul ve diğer saz aletlerini harmonik bir şekilde çalmaları ile birlikte, bunu dinleyen herhangi birinin coşmaması veya kanının kaynamaması pek de mümkün değildir.

açılış organizasyon mehteran ekibi

Mehter takımları, Osmanlı döneminde bütün savaşlara Ordu ile birlikte onları coşturmak için gittiği gibi günümüzde de Mehter takımı kiralama servisi vasıtası ile tüm milli ve özel günlerde, açılış törenlerinde, düğün ve sünnet törenleri, Ramazan etkinlikleri ile diğer birçok etkinlik için talep edilmektedir.

Bu tip etkinliklere katılan davetlilerin belki de en çok hoşuna giden, onların özel bir gün yaşamalarını sağlayan unutamayacakları bir aktivite olmaktadır.

mehter ekibi ile açılış organizasyonu

Mehter Marşı Dinlemek İçin Arayın.

Mehter takımlarımız yürüdüğü zaman dostlara coşku, düşmanlara ise korku salmakta ve ordumuzun muzaffer olması için motivasyon kaynağı olmaktadır. Firmamız bünyesinde uzun yıllardır Mehter takımı kiralama servisi yapılmakta olup irili ufaklı birçok aktivite de büyük başarılar elde etmiş olan bir mehter takımımız bulunmaktadır.

Milli maçlarda, fuar açılış organizasyonlarında ya da büyük açılış törenlerinde yerli ve yabancı devlet adamları önünde bile güzel gösteriler sunmuş olan ekibimiz, oldukça tecrübeli ve yetkindir. Artık mağaza Açılış organizasyonları çok daha coşkulu ve etkili olacaktır. ekiplerimiz hakkında geniş bilgi almak için arayın.

İstanbul Mehter Takımı Kiralama Ve Mehter Takımı Gösterileri İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48