Mehteran Takımı Kiralama

Mehteran Fiyatı 7.499 TL’den Başlıyor.

Mehteran Takımı Kiralama İle Mehterin Coşku Ve Heyecanını Müşterilerinize Yansıtıyoruz. İstanbul’da Açılış Organizasyonlarının Artık Vazgeçilmezlerinden Olan Mehter Takımı Halkımızın da Sevdiği Gösterilerindendir. Minimum 7 Kişiden Başlayan Mehteran ekibi programları, siz değerli müşterilerimiz için en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

İstanbul'da mehter takımı çağırmak istiyorum

Mehter Takımı Fiyatları Ne Kadar?

  1. 8 Kişilik Mehteran Ekibi  Fiyatı 7.000 TL – 7.500 TL
  2. 10 Kişilik Mehter Grubu Ücreti 9.000 TL – 10.000 TL
  3. 12 Kişilik Mehter Ekibi Gösterisi 12.000 TL – 13.000 TL
  4. 15 Kişilik Mehter Takımı Fiyat 16.000 TL – 17.000 TL
  5. 20 Kişilik Mehteran Takımı Ücret 20.000 TL – 22.000 TL

Mehter Takımı İle Sünnet Organizasyonu

Sünnet Düğün Organizasyonlarına Coşku Katmak Ve En Görkemli Programlarda Yer Almaya Devam Ediyoruz. Mehteran Takımı Kiralama ile Organizasyonlara muhteşem bir etki yapmaktayız. Osmanlıdan Gelen Ve Osmanlıyı Günümüze Taşıyan Mehteran Takımları İle Sizlerde Sünnet Organizasyonlarınıza Renk ve ihtişam Katın.

gelin çıkarma mehter takımı

Mehter Takımı İle Dükkan Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonlarında mehter takımı dükkanın bulunduğu sokakta yürüyüş yapar ve dükkan olduğu yere kadar mehter marşlarını çalarak geliriz. Sıradan ve çok sessiz bir açılış yapmaktansa coşkulu, heyecanlı ve ilgi çekici muhteşem bir açılışa ne dersiniz? Açılışlarda tüm insanların ilgisini ve alakasını dükkana çekiyor satışların artmasına vesile oluyoruz.

mehter takımı ile gelin alma merasimi

Mehteran Takımı Gösterileri İstanbul’da Devam Ediyor

Pos bıyıkları, geleneksel kıyafetleri ve tam bir kahraman edasıyla salına salına iki ileri bir geri yürümeleri mehter takımlarının genel özellikleridir. Bir de davul ve diğer saz aletlerini harmonik bir şekilde çalmaları ile birlikte, bunu dinleyen herhangi birinin coşmaması veya kanının kaynamaması pek de mümkün değildir.

Mehteran takımı ile açılış organizasyonu

Mehter Takımı İle Ramazan Etkinlikleri

Mehter takımları, Osmanlı döneminde bütün savaşlara Ordu ile birlikte onları coşturmak için gittiği gibi günümüzde de Mehter takımı kiralama servisi vasıtası ile tüm milli ve özel günlerde, açılış törenlerinde, düğün ve sünnet törenleri, Ramazan etkinlikleri ile diğer birçok etkinlik için talep edilmektedir.

Mehteran Takımı Kiralama Etkinliği

Bu tip etkinliklere katılan davetlilerin belki de en çok hoşuna giden, onların özel bir gün yaşamalarını sağlayan unutamayacakları bir aktivite olmaktadır. Bu Yıl ki Düğün Ve Sünnet Sezonunda En Uygun Fiyatlarla, En kaliteli Gösterileri Sizlere Sunmaya Devam Ediyoruz. 20 yıllık deneyim ve tecrübe ile sizlere en muhteşem gösterileri sunuyoruz.

mehter ekibi ile sünnet organizasyonu

En İyi Mehter Marşları Çalıyoruz.

Mehter takımlarımız yürüdüğü zaman dostlara coşku, düşmanlara ise korku salmakta ve ordumuzun muzaffer olması için motivasyon kaynağı olmaktadır. Firmamız bünyesinde uzun yıllardır Mehter takımı kiralama servisi yapılmakta olup irili ufaklı birçok aktivite de büyük başarılar elde etmiş olan bir mehter takımımız bulunmaktadır.

kiralık mehter takımı gösterisi fiyatları

İstanbul Mehteran Takımı İle Gelin Alma Organizasyonu

Gelin Alma Töreni, Gelin Çıkarma Merasiminde Mehter Takımı En Güzel marşları Çalarak Gelin Ve Damat Arabaya Binene Kadar Programımıza Devam Ediyoruz. Ayrıca büyük açılış törenlerinde yerli ve yabancı devlet adamları önünde bile güzel gösteriler sunmuş olan ekibimiz, oldukça tecrübeli ve yetkindir. Yine mağaza Açılış organizasyonları çok daha coşkulu ve etkili olacaktır. Mehteran Ekiplerimiz hakkında geniş bilgi almak için şirketimizi arayın.

İstanbul mehteran ekibi fiyatları kaç para

En Mutlu Anlarda Mehteran Ekiplerimiz Sizlerle

İstanbul’un En Büyük Ve En Geniş Kadroya Sahip Mehteran Ekibi olmanın gururunu yaşıyoruz. 20 Yıla Yakındır binlerce organizasyon ve etkinliğe katılan ekiplerimiz hep en iyi performansı göstererek halkımızın teveccühünü ve sevgisini kazanmıştır. İşimizde iddialıyız! Size unutulmaz programlar sunmak için her zaman hizmetinizdeyiz.

İstanbul Mehter Takımı Kiralama Ve Mehter Takımı Gösterileri İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48