Palyaço Kiralama Hizmeti ve sihirbaz kiralama

Palyaço Kiralama Fiyatı 1.500 TL’dir

Palyaço Kiralama Hizmeti Ve Tahta Bacak Kiralama hizmeti veriyoruz. Ayrıca Masal Kahramanı, Jonglör gösterisi ve Sihirbaz Gösterisi hizmeti sunmaktayız. Yine Noel Baba, Nasrettin Hoca, Sosis Baloncu, Şişme Palyaço, Kukla Gösterisi, Kostüm Karakterler, Pandomim Sanatçısı, Ateş Yutan Adam, Aşuk ile Maşuk, Animatör, Yüz Boyama Hizmeti Vermekteyiz. Animatör palyaçolar bulundukları ortama renk ve heyecan katmaktadır. Size palyaçolar için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Palyaço Fiyatları İstanbul

İstanbul Kiralık Palyaço Fiyatlarımızı Öğrenin

Palyaçolarımız Alanlarında Başarılı Ve Profesyonel Kişilerdir. Palyaçolarımız Özellikle Açılış Organizasyonlarında Broşür Dağıtımı, Yüz Boyama, Sosis Balon Dağıtımı İle Müşterilerin İlgisini Mağazanıza Çekecektir. Ayrıca Dışarıda Çalınan Müzik Eşliğinde Oyunlar Oynamaktadır. İster Bayan Bayan, İster Bay Palyaçolar Sizlere Hizmet Vermektedir. Etkinliklerde Şişme Palyaço Ve Kostüm Karakterli animatörlerimiz de mevcuttur.

palyaço fiyatları kaç para

Palyaço Kiralama Servisi Ne Kadar?

İnsan zihni her zaman için normalden farklı ve de renkli kıyafetler giymiş kişileri daha fazla algılar ve onlara karşı içimizde bir merak uyanır. Günümüzde, özellikle palyaçolar, birçok etkinlik ve organizasyon içerisinde farklı ve çok renkli kıyafetler giydikleri için dikkat çekmekte bu nedenle de herkes tarafından organizasyonlarını şenlendirmeleri için talep edilmektedirler.

açılış organizasyonu palyaço fiyatı

Kiralık Palyaço Ve Animatör Ekibi Servisi

Palyaçolar, hem kıyafetlerindeki farklılık hem de ilginç hareket ve tavırları ile organizasyonların neşesi haline gelmektedirler. En Şık Ve En Eğlenceli palyaço Ekibimiz Size Ve Çocuklarınıza Çok Güzel Anlar Yaşatacaktır. 20 Yıla Yakın Tecrübemiz Ve Profesyonelliğimizi Sizinle Paylaşmak İsteriz. Anadolu Yakası Ve Avrupa Yakası Palyaço Talepleri İçin Arayın.

mağaza açılışı palyaço kiralama

İstanbul Palyaço Kiralama Hizmeti Fiyatları

Palyaço ekibi kiralama, gördükleri rağbet nedeniyle, birçok firmanın tanıtım organizasyonlarında, açılış törenlerinde, çocuklara yönelik yapılan bütün aktiviteler ile sünnet törenleri ve doğum günü etkinliklerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Palyaçolarımız, bu işi sürekli ve profesyonel olarak yaptıklarından, işin inceliklerini ve hassasiyetlerini bilmektedirler.

en uygun palyaço kiralama fiyatları

Palyaço Ekibi Organizasyon Hizmetleri

Büyük çocuklara ve küçük çocuklara yani yaşlarına uygun şekilde uyarak hareket tarzlarını belirlemekte bu sayede de Onlara Uygun Oyun Ve Yarışmalar Yapmaktayız. Firmamız Palyaço ekibi kiralama hizmetini İstanbul ve Marmara genelinde uzun yıllardır profesyonel ekip ve personeli ile özenle Çalışmaktadır.

palyaço servisi ne kadar

Palyaço Kiralama Hizmetimiz Ve Animasyon Gruplarımız İçin Bize Ulaşın. 0532 692 9848