Palyaço Kiralama Ve Animasyon Grubu

animasyon grubu fiyatı

Palyaço Kiralama Hizmeti

Palyaço Kiralama Hizmeti Ve Tahta Bacak Kiralama hizmeti veriyoruz. ayrıca Masal Kahramanı, Jonglör gösterisi ve Sihirbaz Gösterisi hizmeti sunmaktayız. Yine Noel Baba, Nasrettin Hoca, Sosis Baloncu, Şişme Palyaço, Kukla Gösterisi, Kostüm Karakterler, Pandomim Sanatçısı, Ateş Yutan Adam, Aşuk ile Maşuk, Animatör, Yüz Boyama Hizmeti Vermekteyiz. animatör palyaçolar bulundukları ortama renk ve heyecan katmaktadır. size palyaçolar için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Palyaço Kiralama Hizmeti

İstanbul Kiralık Palyaço Fiyatları

Palyaçolarımız Alanlarında Başarılı Ve Profesyonel Kişilerdir. Palyaçolarımız Özellikle Açılış Organizasyonlarında Broşür Dağıtımı, Yüz Boyama, Sosis Balon Dağıtımı İle Müşterilerin İlgisini Mağazanıza Çekecektir. Ayrıca Dışarıda Çalınan Müzik Eşliğinde Oyunlar Oynamaktadır. İster Bayan Bayan, İster Bay Palyaçolar Sizlere Hizmet Vermektedir. etkinliklerde Şişme Palyaço Ve Kostüm Karakterli animatörlerimiz de mevcuttur.

palyaçolar

Palyaço Kiralama Servisi Ne Kadar?

İnsan zihni her zaman için normalden farklı ve de renkli kıyafetler giymiş kişileri daha fazla algılar ve onlara karşı içimizde bir merak uyanır. Günümüzde, özellikle palyaçolar, birçok etkinlik ve organizasyon içerisinde farklı ve çok renkli kıyafetler giydikleri için dikkat çekmekte bu nedenle de herkes tarafından organizasyonlarını şenlendirmeleri için talep edilmektedirler.

Palyaçolar, hem kıyafetlerindeki farklılık hem de ilginç hareket ve tavırları ile organizasyonların neşesi haline gelmektedirler.

doğum günleri palyaço kiralama servisi

İstanbul Palyaço Servisi Hizmeti fiyatları

Palyaço ekibi kiralama, gördükleri rağbet nedeniyle, birçok firmanın tanıtım organizasyonlarında, açılış törenlerinde, çocuklara yönelik yapılan bütün aktiviteler ile sünnet törenleri ve doğum günü etkinliklerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Palyaçolarımız, bu işi sürekli ve profesyonel olarak yaptıklarından, işin inceliklerini ve hassasiyetlerini bilmektedirler.

Büyük ve küçüklerle, yaşlarına uygun şekilde ve örf ve adetlerimize uyarak hareket tarzlarını belirlemekte bu sayede de çok sevilmektedirler. Firmamız Palyaço ekibi kiralama hizmetini İstanbul ve Türkiye genelinde uzun yıllardır profesyonel ekip personeli ile ve özenle gerçekleştirmektedir.

palyaço servisi

Palyaço Kiralama Hizmetimiz Ve Animasyon Gruplarımız İçin Bize Ulaşın.
0532 692 9848