İşyeri Açılış Organizasyonu

İşyeri Ve Mağaza Açılışı En İyi Fiyatlar

dükkan mağaza açılış organizasyonları

İşyeri Açılış Organizasyonu

İşyeri Açılış Organizasyonu – Bir iş yeri açmak birçok kişinin en büyük hayallerindendir. Büyük emeklerle ve gayretlerle kurulan iş yerinin, dost ve tanıdıklara haber verilerek, güzel bir işyeri ve mağaza açılış organizasyonu ile açılması ve tanıtılması istenir.

açılışta balon süsleme

En Kaliteli Açılış Organizasyonlarının Lider Firması

Yapılan açılış organizasyonlarının başarılı olması işyerinin daha çok tanınmasını ve daha fazla müşteri ile daha fazla geliri olmasını mümkün kılacaktır. Bu nedenle de işinin ehli organizasyon firmaları işyeri açılış organizasyonu yaparken buraların tanıtımlarının en üst seviyede yapılması için çok çeşitli aktiviteler düzenlemektedirler.

açılış organizasyon fikirleri

Dükkan Açılış Organizasyon Fiyatları

Bir işyeri açılış organizasyonu esnasında önemli olan hem katılımcıları ve davetlileri memnun edecek bir organizasyon gerçekleştirmek hem de yapılan etkinlikler ile iş yerinin açıldığı çevre ve mahalle halkının da ilgisini oraya çekebilmektir. Bunun için birçok farklı etkinlik yapılabilecektir.

süsleme organizasyon fiyatları

Bunlar henüz işyeri açılmasından bir hafta kadar önce başlayan broşür ve reklam afişleri basılması ile balon süslemeleri yapılmasıyla ve buna benzer çevre düzenlemesi faaliyetleri ile sağlanabilecektir.

dükkan açılış organizasyon fikirleri

Açılış Organizasyon Tam Paket

 1. Balon Süslemeleri
 2. Zincir Balon Süslemesi
 3. Kapıya Kemer Balon
 4. Papatya Balon Süsleme
 5. Palyaço Kiralama Hizmeti
 6. Broşür Dağıtımı
 7. Yüz Boyama Hizmeti
 8. Sosis Balon Dağıtımı
 9. Profesyonel Ses Düzeni Kurulumu
 10. Anonsun Yapılması
 11. Dj Müziklerin Çalınması
 12. 3 Adet Kokteyl Masası
 13. Hostes Kiralama Hizmeti
 14. Makas, Tepsi, Kurdele
 15. Lokum Ve Kolonya İkramı
 16. Mehter Takımı Kiralama
 17. Pamuk Şekeri Dağıtımı

Açılış Kampanyası Fiyat Bilgisi İçin Arayın.

dükkan işyeri açılış organizasyonu

İşyeri Ve Dükkan Açılış Organizasyonu

Açılış günü ise çok daha renkli ve çok daha etkileyici faaliyetler yapılması işyeri açılış organizasyonunun çok daha verimli olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle bu işte yıllardır emek vermiş ve kurumsallığıyla dikkat çeken organizasyon firmaların tercih edilmesi önem arz etmektedir.

dükkan açılışı palyaço animatörler

Açılış Organizasyon İçerikleri

Firmamız bu sektörde 20 yıla yakın tecrübesiyle birçok farklı işyeri açılış organizasyonu gerçekleştirmiş ve profesyonel ekipleri ile bütün açılışları bir şölen havasına çevirmiştir. Firmamıza bağlı olarak çalışmakta olan halk oyunları ekipleri, mehter takımı animatör palyaço kiralama ve çeşitli ses sistemleri, talepleriniz doğrultusunda, bütün faaliyetlerde boy göstermektedirler.

balon süsleme kırmızı beyaz açılış organizasyon

İstanbul’un En Büyük Açılış Organizasyon Firması

Sizlerde büyük emeklerle kurduğunuz ekmek tekneleriniz için işyeri açılış organizasyonu düzenlemek istediğinizde lütfen bizimle temasa geçiniz. Sizin için en ekonomik ve en güzel mağaza açılış organizasyonu uzman ve kaliteli ekiplerimiz tarafından etkinlikle gerçekleştirilecektir.

açılış organizasyonu bayrampaşa

İş Yeri Açılışlarınızı Hayat Organizasyon Olarak gerçekleştiriyoruz. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir