İşyeri Açılış Organizasyonu

İşyeri Ve Mağaza Açılışı En İyi Fiyatlar

kim market açılış organizasyonu

İşyeri Açılış Organizasyonu

İşyeri Açılış Organizasyonu – Bir iş yeri açmak birçok kişinin en büyük hayallerindendir. Büyük emeklerle ve gayretlerle kurulan iş yerinin, dost ve tanıdıklara haber verilerek, güzel bir işyeri ve mağaza açılış organizasyonu ile açılması ve tanıtılması istenir.

Yapılan açılış organizasyonlarının başarılı olması işyerinin daha çok tanınmasını ve daha fazla müşteri ile daha fazla geliri olmasını mümkün kılacaktır. Bu nedenle de işinin ehli organizasyon firmaları işyeri açılış organizasyonu yaparken buraların tanıtımlarının en üst seviyede yapılması için çok çeşitli aktiviteler düzenlemektedirler.

Dükkan Açılış Organizasyon Fiyatları

Bir işyeri açılış organizasyonu esnasında önemli olan hem katılımcıları ve davetlileri memnun edecek bir organizasyon gerçekleştirmek hem de yapılan etkinlikler ile iş yerinin açıldığı çevre ve mahalle halkının da ilgisini oraya çekebilmektir. Bunun için birçok farklı etkinlik yapılabilecektir.

Bunlar henüz işyeri açılmasından bir hafta kadar önce başlayan broşür ve reklam afişleri basılması ile balon süslemeleri yapılmasıyla ve buna benzer çevre düzenlemesi faaliyetleri ile sağlanabilecektir.

Açılış Organizasyon Tam Paket

 1. Balon Süslemeleri
 2. Zincir Balon Süslemesi
 3. Kapıya Kemer Balon
 4. Papatya Balon Süsleme
 5. Palyaço Kiralama Hizmetikampanya
 6. Broşür Dağıtımı
 7. Yüz Boyama Hizmeti
 8. Sosis Balon Dağıtımı
 9. Profesyonel Ses Düzeni Kurulumu
 10. Anonsun Yapılması
 11. Dj Müziklerin Çalınması
 12. 3 Adet Kokteyl Masası
 13. Hostes Kiralama Hizmeti
 14. Makas, Tepsi, Kurdele
 15. Lokum Ve Kolonya İkramı
 16. Mehter Takımı Kiralama
 17. Pamuk Şekeri Dağıtımı

Tam Paket Kampanyası Fiyat Bilgisi İçin Arayın.

İşyeri Ve Dükkan Açılış Organizasyonu

Açılış günü ise çok daha renkli ve çok daha etkileyici faaliyetler yapılması işyeri açılış organizasyonunun çok daha verimli olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle bu işte yıllardır emek vermiş ve kurumsallığıyla dikkat çeken organizasyon firmaların tercih edilmesi önem arz etmektedir.

Firmamız bu sektörde 20 yıla yakın tecrübesiyle birçok farklı işyeri açılış organizasyonu gerçekleştirmiş ve profesyonel ekipleri ile bütün açılışları bir şölen havasına çevirmiştir. Firmamıza bağlı olarak çalışmakta olan halkoyunları ekipleri, mehter takımı ve çeşitli ses sanatçıları, talepleriniz doğrultusunda, bütün faaliyetlerde boy göstermektedirler.

Sizlerde büyük emeklerle kurduğunuz ekmek tekneleriniz için işyeri açılış organizasyonu düzenlemek istediğinizde lütfen bizimle temasa geçiniz. Sizin için en ekonomik ve en güzel işyeri açılış organizasyonu uzman ve kaliteli ekiplerimiz tarafından etkinlikle gerçekleştirilecektir.

İş Yeri Açılışlarınızı Hayat Organizasyon Olarak gerçekleştiriyoruz. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir