Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama

İstanbul Kiralık Kokteyl Masası Fiyatı 250 TL

Kokteyl Masası Kiralama Servisi – Okul, mağaza, dükkan, fabrika ya da bir sanat galerisinin açılışı gibi gecelerde genel itibarıyla davetliler için kokteyl ikramı yapılmaktadır. Kokteyl ikramı yapılırken de, davetlilere sunulacak içeceklerin ve yiyeceklerin konulabilmesi için kokteyl masası ya da bistro masa denilen yüksek masalara ihtiyaç duyulmaktadır.

kokteyl masası süsleme ve kiralama

En Uygun Fiyatlı Kokteyl Masaları

Firmamız, müşterilerimizin verecekleri davetler ve yapacakları açılışlar için açılışa kokteyl masası ve bistro masa kiralama hizmetini sağlamaktadır. Firmamız, yıllardır organizasyon sektöründe kaliteli ve güvenilir işlere imza atmanın verdiği büyük motivasyon sayesinde, onlarca farklı modelde ve yüzlerce adet bistro masaya sahiptir.

mağaza açılışı kokteyl masası kiralama

Kokteyl Masası Kiralama Açılış Organizasyonu

Açılış ve özel etkinliklerde kokteyl masası talep ettiğiniz andan itibaren, portföyümüzdeki bütün masa çeşitleri ilginize ve bilginize sunulacak ve dilediğiniz sayıda masa, dilediğiniz gün ve saatte etkinlik alanında hazır bulundurulacaktır.

kokteyl masası sipariş hattı

En Yeni Ve En Şık Kokteyl Masaları

Bütün taşıma ve kurulum işlemleri firmamız yetkilileri tarafından titizlikle yapılacak olup, tüm kokteyl masaları size hazır olarak teslim edilecektir. Organizasyonumuz sonrasında ise söküm ve taşıma işlemleri yine firmamız elemanları tarafından gerçekleştirilecektir. İstanbul’un tüm ilçelerinde istediğiniz adrese kadar gelip kokteyl masalarını sizlere teslim ediyor sonrasında program bitiminde tekrar gelip alıyoruz. Bistro Masalar için bir telefon etmeniz yeterli.

kokteyl masası kiralamak istiyorum

Kiralık Kokteyl Masası Fiyatları İçin Arayın.

Bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda, dilerseniz profesyonel tasarım ekibimizin çalışmaları ile tasarım harikası olarak nitelendirdiğimiz kokteyl masası süslemelerimizi de görebilir, istediğiniz Bistro masa süsleme tarzını talep edebilirsiniz. Dilediğiniz renklerde tül ya da farklı süsleme ekipmanları ile, istediğiniz şekilleri üreterek açılışlarınıza kendi imzanızı atmanız da sağlanabilecektir.

açılış organizasyon kokteyl masası kiralama

İstanbul Kokteyl Masası Kiralama İle Dükkan Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonunda kokteyl masası ve bistro masa kiralama hizmetimiz oldukça ekonomik fiyatlar ve üstün hizmet kalitesiyle her türlü açılışınız için sizlere olumlu puanlar katacaktır. Sizler de kaliteli hizmeti ucuza almak ve güvenilir organizasyon firmaları ile çalışmak için lütfen bizi arayınız. Günün hangi saatinde olursanız olun mesaj bırakmanız halinde de en kısa sürede tarafınıza dönülecektir.

kiralık bistro masa süsleme

Kiralık Kokteyl Masası Ve Bistro Masası kiralama Servisi İçin Bizden destek Alın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir