açılış organizasyon fikirleri

Dükkan Açılış Organizasyonu

helvacı dükkanı açılış organizasyonu

Dükkan Açılış Organizasyonu  – Uzun yıllardır organizasyon sektöründe başarılı işlere imza atmış olan firmamıza en çok sorulan soruların başında bir Açılış organizasyonunda neler yapılır sorusu gelmektedir. Tüm Açılışlar Hakkında Detaylı Bilgi Almak Ve Neler Yapılacağını Firmamız İle Planlayın. Dükkan Açılışları 3.500 TL’den Başlayan Fiyatlarla.

dükkan açılış balon süsleme organizasyonu

Dükkan Açılış Organizasyonu Balon Süslemesi

  • Hayat Organizasyon firması olarak,  sizlere açılışlar esnasında verdiğimiz hizmet çeşitlerini ve nasıl planlama yaptığımızı kısaca aktaralım.
  • Tabi ki öncelikle açılışların olmazsa olmazı balon süsleme hizmetini, Palyaço, Hostes Kiralama, ses sistemini ve kokteyl masası kiralamanızı ısrarla önerdiğimizi belirtelim.

balon süslemeleri dükkan açılışı organizasyonu

Dükkan Açılış Organizasyonu Ses Sistemi Kiralama

Firmamız, pek çok alanda organizasyon icra etmenin avantajı ile sizlere bol alternatifli hizmetler sunmaktadır. Bir açılış için Mehter Takımı Ekibi, Halk Oyunları Grubu, Davul Zurna Ekibi ya da Trio Ekibi Kiralaması yapılabilecektir. Yine İşyeri Açılışlarında Ses Ve Müzik Sistemi kiralama Servisi İle Dükkana Müşterilerin İlgisini Çekiyoruz.

manav açılış organizasyonu

Dükkan Açılış Organizasyonları Palyaço Animatör Kiralama

İşyeri Açılışlarda, çocukların ve büyüklerin eğlenmesi için dans ekipleri, yöresel halk oyunları ekipleri, Jonglör Gösterisi ve Aşuk Maşuk Ekipleri kiralaması ile rengârenk kostümleri ile Palyaço ekibi, İlizyonist sihirbaz ve Tahta Bacak Kiralamaları da hizmetlerimiz arasındadır.

Açılış Organizasyonunda Neler Yapılır?

Dükkan Açılış Organizasyon Kokteyl Masası Kiralama

Bir açılış organizasyonu esnasında, Açılış Organizasyon firmamız dilediğiniz her türlü ikram hizmetini rahatlıkla ayağınıza kadar getirebilecektir. Dilerseniz Sucuk Izgara, köfte arabası, lokma döktürme, çiğ köfteci, döner Tezgahı, gözleme ve hot dog gibi çok sevilecek ikramlar davetlilere sunulabilecektir. Osmanlı şerbeti, Çaycı makinesi ya da Kahveci Güzeli Kiralama yapılması içecek ikramı alternatiflerimizdendir.

kozmetik dükkan açılış organizasyonu

Dükkan Açılışı Organizasyonu İkram Arabası Kiralama

İkram Abası Kiralama Servisi; Osmanlı macunu, popcorn Kiralama, pamuk şekerci, kâğıt helva, çikolata şelalesi gibi farklı ve herkesin ilgisini çekici birçok ikram da firmamız tarafından organizasyonlarda davetlilere gönül rahatlığı içerisinde sunulabilecektir.

mahsül işyeri açılışı

Dükkan Açılış Organizasyonunda Neler Yapılır?

Firma olarak sunduğumuz hizmetlerde görev alacak sanatçı ve personelin niteliği, bizim için çok önemlidir. İkramlarımız için ise sağlık talimatlarına ve hijyen şartlarına tam olarak riayet ettiğimizi gönül rahatlığı içerisinde ifade edebiliriz. Açılış organizasyonunda neler yapılır sorunuza cevap bulduğunuz umuduyla, yapacağınız açılışlar için detaylı bilgileri almanız için bizi aramanızı tavsiye ederiz.

İstanbul Balon Süslemeleri

Dükkan Mağaza Açılış Organizasyonunda Neler Yapıyoruz? Bizi Arayın Bilgilendirelim.

0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir