Açılış Organizasyon Fikirleri

Açılış Organizasyon Fikirleri

Dükkan Açılış Organizasyon Hizmetleri

Açılış Organizasyon Fikirleri – Yıllar boyunca başkalarının yanında çalışıp durdunuz. Ve artık gün geldi kendi işinizi kurmak ve kendi kendinize bir yolda ilerlemek istiyorsunuz. Bunun için de bir dükkan açmayı planladınız. Bu konuda dikkat etmeniz gereken konulardan biri, açılışı nasıl yapacağınızdır.

balon süsleme tasarımları

Açılış Organizasyon Planlama Ve Tasarım Fikirleri

İşyeri Organizasyonda sunulacak mal ve hizmetlerin kaliteli, rekabetçi ve uygun olması yanında belki de bunlardan daha önemli bir faktör de bunların nasıl tanıtıldığı ve insanlara reklamının nasıl yapıldığı ile alakalıdır. birbirinden renkli ve ilgi çekici balon tasarımları dükkan açılışlarında inanılmaz bir görsellik katıyoruz.

restorant açılış organizasyon servisi

İşyeri Açılış Organizasyonları Balon Süslemeleri

 1. Sizin dükkan açtığınızı kimse bilmezse piyasada tutunma imkanınız pek de mümkün olamayacaktır.
 2. Bu nedenle dükkân açılış organizasyonu yaptırmak ve bir dükkan açtığımızda hem dost ve akrabalarınıza, hem de mahalle sakinlerine bildirmek çok büyük önem arz etmektedir.
 3. Firmamız tarafından profesyonel ekiplerimizle birçok farklı ve güzel dükkân açılış organizasyonu düzenlenebilmektedir.

açılış organizasyonları 800 tl

Dükkan Açılış Ücretleri İçin Arayın.

Dükkân açılış organizasyonu denilince akla birçok farklı faaliyet gelmektedir. İşyerinize balon süslemeler yapılması,  sunulacak ikramların hazırlanması, broşür ve kartvizitlerin basılması, müzik sistemi kurulması ve çalınacak müziklerin ayarlanması, canlı performans sergileyecek sanatçının ayarlanması gibi bir çok farklı aktivite ve ilgi çekecek organizasyon bulunmaktadır.

açılış organizasyon açılışı

Açılış Organizasyon Fikirleri Neler?

Bunların yanında bir dükkan açılış organizasyonu İçin talep edilmesi halinde mehter takımı, halk oyunu ekipleri, palyaçolar, ilizyonistler, tahta bacaklar, ve daha bir çok farklı aktivite ile şenlendirilebilecek ve hem davetlilerin hem de mahallenin ilgisi dükkanınıza çekilebilecektir.

mobilya mağazası açılışı

İstanbul Açılış Organizasyonu Zincir Balon Süslemeleri

Firmamız bünyesinde, açılış organizasyonu için birçok farklı ve dikkat çekici aktivite ve ekip mevcuttur. Sizler de dükkan açılış organizasyonu planlamadan önce bizimle görüşebilir ve görüşme sonrasında bütçe planlaması yaparak size en uygun dükkân açılış organizasyonu planlanabilecektir. Unutmayın Mağaza açılış organizasyonu için ayıracağınız çok küçük bütçeler, bilinirliğinizi arttıracak ve daha sonra size kat kat geri dönecektir.

açılış organizasyon fikirleri balon süsleme İstanbul

Açılış Organizasyon Kampanyası

 • Balon Süsleme Hizmeti
 • Zincir Balon Süslemesi
 • Kapıya Kemer Balon
 • Papatya Balonlar
 • 1 Adet palyaço Kiralama
 • 1 Adet Hostes Temini
 • Profesyonel Ses Sistemi kurulumu
 • Müzik Çalınması Ve Anonsların Yapılması
 • 4 Adet Kokteyl Masası Süslenmiş
 • Konfeti Atımı & Volkan Atımı
 • Kolonya İle Karşılama
 • Kurdele, Makas, Tepsi

Hepsi Sadece 5.000 TL

açılış organizasyonu kasımpaşa

Dükkanlarınıza İnanılmaz Bir Değişim Sunarak, Muhteşem Bir Açılış Organizasyonu Gerçekleştiriyoruz. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir