Dükkan Açılış Organizasyonları

Dükkan Açılış Organizasyonunda Neler Yapıyoruz?

zincir balon süsleme hizmeti

Dükkan Açılış Organizasyonlarında Neler Yapıyoruz?  – Uzun yıllardır organizasyon sektöründe başarılı işlere imza atmış olan firmamıza en çok sorulan soruların başında bir Açılış organizasyonunda neler yapılır sorusu gelmektedir.

Gelin, firma olarak,  sizlere açılışlar esnasında verdiğimiz hizmet çeşitlerini ve nasıl planlama yaptığımızı kısaca aktaralım. Tabi ki öncelikle açılışların olmazsa olmazı balon süsleme hizmetini, ses sistemini ve kokteyl masası kiralamanızı ısrarla önerdiğimizi belirtelim.

balon süslemeleri dükkan açılışı

Açılışlar İçin Kiralanabilecek Ekip Ve Sunulabilecek İkramlar

Firmamız, pek çok alanda organizasyon icra etmenin avantajı ile sizlere bol alternatifli hizmetler sunmaktadır. Bir açılış için Mehter Takımı Ekibi, İlahi Grupları, Semazen Ekibi, Davul Zurna Ekibi ya da Müzik Grupları Kiralaması yapılabilecektir.

Bununla beraber, çocukların ve büyüklerin eğlenmesi için dans ekipleri, yöresel halk oyunları ekipleri, Jonglür Gösterisi ve Aşuk Maşuk Ekipleri kiralaması ile rengârenk kostümleri ile Palyaço, İlizyonist ve Tahta Bacak Kiralamaları da hizmetlerimiz arasındadır.

Açılış Organizasyonunda Neler Yapılır?

Bir açılış organizasyonu esnasında, firmamız dilediğiniz her türlü ikram hizmetini rahatlıkla ayağınıza kadar getirebilecektir. Dilerseniz Sucuk Izgara, köfte arabası, lokma döktürme, çiğ köfteci, döner, gözleme ve hot dog sandviç gibi çok sevilecek ikramlar davetlilere sunulabilecektir. Osmanlı şerbeti, Çaycı makinesi ya da Kahveci Güzeli Kiralama yapılması içecek ikramı alternatiflerimizdendir.

Bunların yanında, Osmanlı macunu, popcorn, pamuk şekeri, kâğıt helva, çikolata şelalesi gibi farklı ve herkesin ilgisini çekici birçok ikram da firmamız tarafından organizasyonlarınızda davetlilere gönül rahatlığı içerisinde sunulabilecektir.

mahsül işyeri açılışı

Mağaza Açılış Organizasyonunda Neler Yapılır?

Firma olarak sunduğumuz hizmetlerde görev alacak sanatçı ve personelin niteliği, bizim için çok önemlidir. İkramlarımız için ise sağlık talimatlarına ve hijyen şartlarına tam olarak riayet ettiğimizi gönül rahatlığı içerisinde ifade edebiliriz. Açılış organizasyonunda neler yapılır sorunuza cevap bulduğunuz umuduyla, yapacağınız açılışlar için detaylı bilgileri almanız için bizi aramanızı tavsiye ederiz.

çiğ köfteci açılış organizasyonu

Dükkan Ve Mağaza Açılış Organizasyonunda Neler Yapıyoruz? Bizi Arayın Bilgilendirelim. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir