Mağaza Açılış Organizasyon Hizmetleri

Mağaza Ve İşyeri Açılış Organizasyonları

açılış organizasyon servisi balon süsleme

İstanbul Mağaza Açılış Organizasyon Hizmetleri

Mağaza Açılış Organizasyon Hizmetleri – Bir mağazanın açılarak faaliyete geçtiği şaşaalı bir organizasyon ile etrafa duyurulması halinde, faydalı ve etkili olacaktır. Yeni bir mağaza kurulumu gerçekleştirilirken, düzenlenecek mağaza açılış organizasyonu için cebinizden çıkacak bir miktar para, tanıtımınıza sağlayacağı önemli katkılara açısından olmazsa olmazlardandır. Bu nedenle de şölen havasında geçecek bir mağaza açılış organizasyonu yapmak büyük önem arz etmektedir.

işyeri açılışı istanbul ücretleri

Dükkan Ve İşyeri Açılışı En Kaliteli Hizmet

Mağaza açılış organizasyonu, işinde uzman, profesyonel çalışmayı şiar edinmiş kurumsal firmalar ile anlaşılarak yapıldığı takdirde oldukça kârlı bir yatırım olacaktır. Bunun için de, bu işi ehil ellere vererek, güzel bir organizasyon olması sağlanmalıdır.

dükkan açılış organizasyonları en iyi fiyat

Açılış Organizasyonu Etkinliği Kaç Para?

Organizasyon sektörünün öncü firmalarından olan firmamız, yıllardır çok çeşitli mağaza açılış organizasyonu yapmış ve yaptığı tüm organizasyonlarla büyük ses getirmiştir. Firmamız bünyesinde açılışlara katılacak ve açılışlarınızın havasını değiştirecek birçok farklı ekip bulunmaktadır. Bu ekiplerimiz İşyeri açılışlarını bir şölen havasına çevirebilmektedir. 700 TL’den Başlayan Fiyatlarla Hizmetinizdeyiz.

zincir balon süsleme yeşil beyaz

Dükkan Açılış Kampanyası

  1. Balon Süslemeleri
  2. Bayrak Ve Flama Süsleme
  3. Ses Sistemi Kurulumu
  4. Palyaço Kiralama Hizmeti
  5. Hostes Kiralama Servisi
  6. Mehteran Takımı Kiralama
  7. Halk Oyunları Gösterisi
  8. Lokma Döktürme Hizmeti
  9. Kokteyl Masası Kiralama
  10. Pamuk Şekeri Dağıtımı

Açılış Organizasyonu Fiyat Bilgisi İçin Arayın.

işyeri açılışı zincir balonlar

Mağaza Açılış Fiyatları

Profesyonel mehter takımları, halk oyunu gösterisi ekipleri, palyaçolar ya da ilizyonistler bunlardan sadece birkaçıdır. Bunlarla birlikte mağaza açılış organizasyon esnasında dilediğiniz her türlü ikram hizmeti firmamız tarafından rahatlıkla karşılanabilecektir. Dilerseniz Sucuklu ekmek, köfte, çiğ köfte ve hot dog sandviç gibi klasik ikramlar ya da Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, popcorn kiralama, kâğıt helva gibi farklı ve ilgi çekici birçok ikram dağıtımı yapabiliriz.

cafe açılış fiyatları

Açılışta Balon Süsleme Organizasyonu

firmamız tarafından organizasyonlarda davetlilere sunabileceğiniz ikram arabalarımız mevcuttur. Mağaza açılış organizasyonu için bizi arayıp yapacağımız görüşme sonrasında bütçenize en uygun ve tanınırlığınızı en üst düzeyde arttıracak bir organizasyon planlaması yapılabilecektir.

açılış organizasyonu fiyatı kaç para

Mağaza Açılış Organizasyonlarında Zincir Balon Süslemesi

Profesyonel ve yetkin firmamız mağaza açılış organizasyonu için sizi en doğru şekilde yönlendirecek ve sizlerin en güzel açılışı yapmanızı sağlayacaktır. Günün hangi saatinde olursanız olup, yapacağınız her türlü organizasyon planlaması ya da soracağınız sorular için bizleri arayabilirsiniz.

kırmızı beyaz balon süsleme açılış org

Mağaza ve Dükkan Açılış Organizasyon Hizmetlerimizi Neler Olduğunu Öğrenebilir Ve Fiyatlarımızı Sorabilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir