Mağaza Açılış Organizasyon Hizmetleri

Mağaza Ve İşyeri Açılış Organizasyonları

açılış töreni

İstanbul Mağaza Açılış Organizasyon Hizmetleri

Mağaza Açılış Organizasyon Hizmetleri – Bir mağazanın açılarak faaliyete geçtiği şaşaalı bir organizasyon ile etrafa duyurulması halinde, faydalı ve etkili olacaktır. Yeni bir mağaza kurulumu gerçekleştirilirken, düzenlenecek mağaza açılış organizasyonu için cebinizden çıkacak bir miktar para, tanıtımınıza sağlayacağı önemli katkılara açısından olmazsa olmazlardandır. Bu nedenle de şölen havasında geçecek bir mağaza açılış organizasyonu yapmak büyük önem arz etmektedir.

işyeri açılışı istanbul ücretleri

Dükkan Ve İşyeri Açılış Organizasyonu En Kaliteli Hizmet Anlayışı

Mağaza açılış organizasyonu, işinde uzman, profesyonel çalışmayı şiar edinmiş kurumsal firmalar ile anlaşılarak yapıldığı takdirde oldukça kârlı bir yatırım olacaktır. Bunun için de, bu işi ehil ellere vererek, güzel bir organizasyon olması sağlanmalıdır.

kim mağazası açılışı

Organizasyon sektörünün öncü firmalarından olan firmamız, yıllardır çok çeşitli mağaza açılış organizasyonu yapmış ve yaptığı tüm organizasyonlarla büyük ses getirmiştir. Firmamız bünyesinde açılışlara katılacak ve açılışlarınızın havasını değiştirecek birçok farklı ekip bulunmaktadır. Bu ekiplerimiz açılışlarınızı bir şölen havasına çevirebilmektedir.

zincir balon süsleme yeşil beyaz

Dükkan Açılış Kampanyası

  1. Balon Süslemelerikampanyalı fiyat
  2. Bayrak Ve Flama Süsleme
  3. Ses Sistemi Kurulumu
  4. Palyaço Kiralama Hizmeti
  5. Hostes Kiralama Servisi
  6. Mehteran Takımı Kiralama
  7. Halk Oyunları Gösterisi
  8. Lokma Döktürme Hizmeti
  9. Kokteyl Masası Kiralama
  10. Pamuk Şekeri Dağıtımı

Açılış Organizasyonu Fiyat Bilgisi İçin Arayın.

işyeri açılışı zincir balonlar

Mağaza Açılış Fiyatları

Profesyonel mehter takımları, halk oyunu gösterisi ekipleri, palyaçolar ya da ilizyonistler bunlardan sadece birkaçıdır. Bunlarla birlikte mağaza açılış organizasyon esnasında dilediğiniz her türlü ikram hizmeti firmamız tarafından rahatlıkla karşılanabilecektir.

Dilerseniz Sucuklu ekmek, köfte, çiğköfte ve hot dog sandviç gibi klasik ikramlar ya da Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, popcorn, kâğıt helva gibi farklı ve ilgi çekici birçok ikram da

cafe açılış fiyatları

firmamız tarafından organizasyonlarınızda davetlilere sunulabilecektir. Mağaza açılış organizasyonu için bizi arayıp yapacağımız görüşme sonrasında bütçenize en uygun ve tanınırlığınızı en üst düzeyde arttıracak bir organizasyon planlaması yapılabilecektir.

Profesyonel ve yetkin firmamız mağaza açılış organizasyonu için sizi en doğru şekilde yönlendirecek ve sizlerin en güzel açılışı yapmanızı sağlayacaktır. Günün hangi saatinde olursanız olup, yapacağınız her türlü organizasyon planlaması ya da soracağınız sorular için bizleri arayabilirsiniz.

mağaza süsleme

Mağaza ve Dükkan Açılış Organizasyon Hizmetlerimizi Neler Olduğunu Öğrenebilir Ve Fiyatlarımızı Sorabilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir